StoreFinder | Storel
text.skipToContent text.skipToNavigation
false (Visa projekt)
Vi änvänder cookies för att höja din upplevelse hos oss. Genom att stänga detta meddelande godkänner du våra villkor.
Choose your {0} division
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Sök butik
Sollentuna
  • Kung Hans väg 3, 
  • 19268, Sollentuna
  • Telefon: 08-4024970
  • E-post: sollentuna@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Spånga
  • Domnarvsgatan 9, 
  • 16353, Spånga
  • Telefon: 08-4748150
  • E-post: spanga@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Stockholm City
  • Strandbergsgatan 20, 
  • 11251, Stockholm
  • Telefon: 08-6193780
  • E-post: city@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Årsta
  • Ostmästargränd 5, 
  • 12040, Årsta
  • Telefon: 08-7222470
  • E-post: arsta@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Sätra
  • Storsätragränd 4, 
  • 12739, Skärholmen
  • Telefon: 08-7275950
  • E-post: satra@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Haninge
  • Träffgatan 4, 
  • 13644, Handen
  • Telefon: 08-925980
  • E-post: haninge@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

DC Jordbro
  • Silovägen, 7, 
  • 13650, Jordbro
  • Telefon: 08-55621950
Avesta
  • Koppardalsvägen 25, 
  • 77441, Avesta
  • Telefon: 0226-86600
  • E-post: avesta@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Eskilstuna
  • Kungsgatan 63, 
  • 63221, Eskiltuna
  • Telefon: 016-172120
  • E-post: eskilstuna@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Borlänge
  • Idrottsvägen 25, 
  • 78462, Borlänge
  • Telefon: 0243-228160
  • E-post: borlange@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Linköping
  • Södra Oskarsgatan 10, 
  • 58273, Linköping
  • Telefon: 013-315640
  • E-post: linkoping@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Sundsvall
  • Förrådsgatan 4, 
  • 85633, Sundsvall
  • Telefon: 060-550440
  • E-post: sundsvall@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Karlstad
  • Sågverksgatan 2, 
  • 65221, Karlstad
  • Telefon: 054-671900
  • E-post: karlstad@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Jönköping
  • Solåsvägen 20, 
  • 55303, Jönköping
  • Telefon: 036-309550
  • E-post: jonkoping@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Trollhättan
  • Kardanvägen 35, 
  • 46138, Trollhättan
  • Telefon: 0520-489180
  • E-post: trollhattan@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Borås
  • Kyrkogårdsgatan 11, 
  • 50430, Borås
  • Telefon: 033-237750
  • E-post: boras@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Växjö
  • Arabygatan 23, 
  • 35246, Växjö
  • Telefon: 0470-726330
  • E-post: vaxjo@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:45-16:30
lö-sö: true

Uddevalla
  • Korsgatan 1, 
  • 45134, Uddevalla
  • Telefon: 0522-97350
  • E-post: uddevalla@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

DC Göta
  • Göta Bruk, 
  • 46335, Göta
  • Telefon: 0520-486980
Marieholm
  • Lilla Marieholmsgatan 11, 
  • 41502, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: marieholm@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Hisingen
  • Polstjärnegatan 10, 
  • 41756, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: hisingen@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Frölunda
  • August Barks gata 5, 
  • 42132, Västra Frölunda
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: frolunda@storel.se

Öppet:
må-fr: 06:30-16:00
lö-sö: true

Kungsbacka
  • Transportgatan 4, 
  • 43437, Kungsbacka
  • Telefon: 0300-566930
  • E-post: kungsbacka@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Falkenberg
  • Batterivägen 3, 
  • 31139, Falkenberg
  • Telefon: 0346-81035
  • E-post: falkenberg@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Halmstad
  • Västervallvägen 2, 
  • 30250, Halmstad
  • Telefon: 035-109300
  • E-post: halmstad@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Kristianstad
  • Isolatorvägen 5, 
  • 29162, Kristianstad
  • Telefon: 044-282200
  • E-post: kristianstad@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Helsingborg
  • Garnisonsgatan 6, 
  • 25466, Helsingborg
  • Telefon: 042-194800
  • E-post: helsingborg@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:30
lö-sö: true

Lund
  • Gnejsvägen 9, 
  • 22478, Lund
  • Telefon: 046-333950
  • E-post: lund@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Malmö
  • Flygplansgatan 1-3, 
  • 21239, Malmö
  • Telefon: 040-6805700
  • E-post: malmo@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

DC Luleå
  • Bragegatan, 2, 
  • 97435, Luleå
  • Telefon: 0920-264050
Luleå
  • Robertsviksgatan 6, 
  • 97241, Luleå
  • Telefon: 0920-238080
  • E-post: lulea@storel.se

Öppet:
må-fr: 07:00-16:00
lö-sö: true

Huvudkontor
  • Prästgårdsgränd 4, 
  • 12523, Älvsjö
  • Telefon: 0520-475200
  • E-post: info.ehandel@rexel.se