false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Please update your zip code for accurate availability information.
Totalt:
text.skipToContent text.skipToNavigation

SoT-enhet 12 SC/PC m fanouter

Beskrivning: SoT-enhet, 12 SC/PC Dubbel, med 4-fibers fan-outer
Tillv.art.nr: 12/NCLA10125/F
Artikelnr: 5026724
EAN-kod:
Beställ helgfri vardag före 17.30 för leverans nästkommande vardag av lagerfört material. Artiklar som finns i lager är normalt tillgängliga för leverans nästkommande vardag.

Produktbeskrivning

Please call 1-888.739.3577 for pricing_Anonymous.

Denna artikel har utgått och är inte längre tillgänglig för köp.

Visa alternativ

st
Min kvt 1 / st

Rensa
Wire Cut Options

Ft
Min 1 ft.
Note:Additional Fees may apply for cutting services or pulling heads
Produktinformation
Hittar du inte artikeln du letade efter?   Välj de attribut du vill söka på, klicka sedan på Sök för att hitta liknande artiklar.
Rexel klassificering
Rexel klassificering
Feature Feature details
Leverantörens typbeteckning 12/NCLA10125/F
Förlängd ansvarstid enligt ALEM-09 J
Omfattas av REACH-direktivet Nej
Lista 50
Rabattgrupp Storel 50QL
Fiberoptisk patchpanel
Fiberoptisk patchpanel
Feature Feature details
Monteringsmetod Övrigt
Färg Beige
Fibertyp Single-mode
RAL-nummer 9002
Med kapsling Ja
APC-version Nej
Med frontplatta Ja
Med Pigtails Nej
Lämplig för antal kopplingar/adaptrar 24
Med antal kopplingar/adaptrar 12
Fiberklass OS2
Lämplig för antal modulinsatser 12
Typ av yttre anslutning SC
Typ av inre anslutning SC

Vi har bara
kvar på vårt lager och artikeln har utgått.

Vill du lägga till i kundvagnen?

Lades till i kundvagnen.

Behöver du fler? Här finns en alternativ artikel.

Denna artikel finns inte längre tillgänglig. Artikeln har utgått.

Här är alternativ som kan motsvara ditt behov.

Om du lägger denna artikel i kundvagnen kommer din hämtbutik att ändras.
Min kvt : /

You have a quote in your cart, so if you add this to your cart it will remove all products from your cart.

Please order your quote and then add this to the cart later or confirm to replace the cart with this product now.

Ändra hämtbutik kan påverka tillgängligheten.

Vill du fortsätta med ändringen?

Bekräfta upphämtning