false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Please update your zip code for accurate availability information.
text.skipToContent text.skipToNavigation

PATCH SX SM LC/UPC-LC/APC 7.5M

Beskrivning: Fiberkablage 2mm singelmode G657A med blå mantel. Simplex LC/UPC till LC/APC Längd 7.5m med max ljusdämpning (IL) 0,3dB.
Tillv.art.nr: JSD0L073LBL0CB010750
Artikelnr: 5073196
EAN-kod: 7332811133657
Beställ helgfri vardag före 17.30 för leverans nästkommande vardag av lagerfört material. Artiklar som finns i lager är normalt tillgängliga för leverans nästkommande vardag.

Produktbeskrivning

Denna artikel har utgått och är inte längre tillgänglig för köp.

Visa alternativ

st
Min kvt 1 / st

Rensa
Wire Cut Options

Ft
Min 1 ft.
Note:Additional Fees may apply for cutting services or pulling heads
Produktinformation
Hittar du inte artikeln du letade efter?   Välj de attribut du vill söka på, klicka sedan på Sök för att hitta liknande artiklar.
50 - Optomateriel fiber
50 - Optomateriel fiber
Feature Feature details
Beskrivning Patch SPX 1xLC/UPC-LC/APC
Kontakttyp LC/UPC-LC/APC
Dämpning 0.3dB (max)
Utförande Halogenfri, flamskyddad
Längd 7.5m
Serie FFTx
Färg Blå
Typ EM7LULA0075LOWCBU
Rexel klassificering
Rexel klassificering
Feature Feature details
Omfattas av REACH-direktivet false
Lista 50
Rabattgrupp Storel 50SF
UNSPSC-kod 26121607
Förlängd ansvarstid enligt ALEM-09 N

Vi har bara
kvar på vårt lager och artikeln har utgått.

Vill du lägga till i kundvagnen?

Lades till i kundvagnen.

Behöver du fler? Här finns en alternativ artikel.

Denna artikel finns inte längre tillgänglig. Artikeln har utgått.

Här är alternativ som kan motsvara ditt behov.

Om du lägger denna artikel i kundvagnen kommer din hämtbutik att ändras.
Min kvt : /

You have a quote in your cart, so if you add this to your cart it will remove all products from your cart.

Please order your quote and then add this to the cart later or confirm to replace the cart with this product now.

Ändra hämtbutik kan påverka tillgängligheten.

Vill du fortsätta med ändringen?

Bekräfta upphämtning