false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Please update your zip code for accurate availability information.
text.skipToContent text.skipToNavigation

PATCH MM OM1 DPX SC-LC 3M

Beskrivning: Fiberkablage 2mm multimode OM1 62.5µm med orange mantel. Duplex SC till LC. Längd 3m med max ljusdämpning (IL) 0,5dB.
Tillv.art.nr: 5076168
Artikelnr: 5076168
EAN-kod: 7332811114779

Produktbeskrivning

Denna artikel har utgått och är inte längre tillgänglig för köp.

Visa alternativ

st
Min kvt 1 / st

Rensa
Wire Cut Options

Ft
Min 1 ft.
Note:Additional Fees may apply for cutting services or pulling heads
Produktinformation
Hittar du inte artikeln du letade efter?   Välj de attribut du vill söka på, klicka sedan på Sök för att hitta liknande artiklar.
50 - Optomateriel fiber
50 - Optomateriel fiber
Feature Feature details
Beskrivning Patch DPX MM OM1 2xSC-LC
Kontakttyp SC-LC
Dämpning 0.5dB (max)
Utförande Halogenfri, flamskyddad
Mått 3m
Längd 3m
Färg Orange
Typ EM6KSULU0030TELKOG
Rexel klassificering
Rexel klassificering
Feature Feature details
Lista 50
Förlängd ansvarstid enligt ALEM-09 N
Leverantörens typbeteckning EM6-KSULU-0030
Rabattgrupp Storel 50SE
Omfattas av REACH-direktivet false

Vi har bara
kvar på vårt lager och artikeln har utgått.

Vill du lägga till i kundvagnen?

Lades till i kundvagnen.

Behöver du fler? Här finns en alternativ artikel.

Denna artikel finns inte längre tillgänglig. Artikeln har utgått.

Här är alternativ som kan motsvara ditt behov.

Om du lägger denna artikel i kundvagnen kommer din hämtbutik att ändras.
Min kvt : /

You have a quote in your cart, so if you add this to your cart it will remove all products from your cart.

Please order your quote and then add this to the cart later or confirm to replace the cart with this product now.

Ändra hämtbutik kan påverka tillgängligheten.

Vill du fortsätta med ändringen?

Bekräfta upphämtning